Nazwa forum

Opis forum


#16 2010-04-15 23:57:00

dżabłi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-22
Posty: 13
Punktów :   -1 

Re: Prezent dla Torby

Kaja napisał:

plan jest taki
"skladamy sie po 15 zl wychodzi kolo 450 zl i tak:

-czesc oficjalna : album z dedykacja od naszej plasy - pelna powga
-czesc nieoficjalna : jakies dwa zabiegi mysle ze jeden na twarz i jeden na rece - oryginalne smieszne (tyle z nami przezyla ze tuning jej sie przyda)
-dodatek : oprawione w antyrame zdjecie naszej klasy
-dodatek2 : bukiet kwiatów jakies jeszcze pytania? "

zamieniłabym zabiegi na książkę ;xx

Ostatnio edytowany przez dżabłi (2010-04-16 18:09:47)

Offline

 

#17 2010-04-16 17:27:51

Miuy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-22
Posty: 15
Punktów :   

Re: Prezent dla Torby

Hehe, no ja z tego ''zgromadzenia''  dzisiejszego wywnioskowalem tyle , że ustaliliśmy , iż zbieramy po 15 zł. Coś mnie ominęło ^^? Bo byłem chyba na całym  tym czymś czy jak to nazwać ;d .

~~~~e~~~d~~i~~t~~:~~

Poza tym to dzisiejsze ''zgromadzenie'' pokazało , że raczej niemożliwe bądź arcytrudne jest ogarnięcie tej sprawy metodą tradycyjną.
Kaja raczyła wyśmiać możliwość dojścia do porozumienia poprzez internet , tylko , że np. ja nie wiem,co miało na celu to , że po wosie zostaliśmy w sali - dowiedzieliśmy się,że zrzuta po 15 zł , dobre i to .
Moim skromnym zdaniem , możemy po prostu pójść drogą charakterystyczną dla naszej klasy,czyli ciekawą,a niekoniecznie na aż taką łatwiznę ... .
Poza tym - nie znam Torby osobiście, więc nie wiem, co jest dla niej oryginalnie śmieszne , a co wtórnie śmieszne/nieśmieszne (dozwolone różne kombinacje) , stąd moje powątpiewanie w sens bawienia się w podarki solankowe , które zresztą ona z kolei może podarować swojej babce,sąsiadce czy kumoszce .
I co cho z ''pełną powagą'' w albumie (sic!) ?

Ostatnio edytowany przez Miuy (2010-04-16 18:04:57)

Offline

 

#18 2010-04-18 11:47:07

K.

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-23
Posty: 7
Punktów :   

Re: Prezent dla Torby

z jabłona sie zgadzam.o.
btw. a po co album i zdjecie? lepiej zdjecie oprawione, bo nie ma juz za duzo czasu zeby wywolywac i sie w to bawic. mysle tak.

Offline

 

#19 2010-04-18 13:49:49

Soń

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-25
Posty: 9
Punktów :   

Re: Prezent dla Torby

BALANTINE'SA !!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.deep-in-soul.pun.pl www.hulewiczow4.pun.pl www.visionpol.pun.pl www.nar.pun.pl www.monitoring-powietrza.pun.pl