Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-01-19 02:33:59

purpurowy_kutacz

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-22
Posty: 18
Punktów :   

Czeczewiada 28.01.10 [Bal Przebierańców]

Kochani

(SD ) to, na co wszyscy z utęsknieniem czekaliśmy stało się faktem. Wczoraj, t.j. 18 stycznia zdałem prawko jazdki zarezerwowałem salę w Czeczewie. Mamy wolny termin na 28 bieżącego miesiąca. A teraz kilka kwestii organizacyjnych:

dojazd ogarniecie spokojnie busem (koszt 3 zeta w jedną stronę). Powrót też busem coś koło 5 rano. Nie zapłaciłem za salę a będę to musiał zrobić na początku następnego tygodnia. Do tego dochodzą opłaty za zużycie prądu i wody. Proszę więc o 5 zeta od każdego chętnego. Rzecz jasna jest to tylko opłata za ciepłe miejsce z dachem nad głową, więc w suchy prowiant, ciepłą strawę oraz wysokoprocentowe napoje wyposażacie się we własnym zakresie. Nadal nie mam karty dźwiękowej mam problemy z kartą dźwiękową w komputerze. W związku z tym muszę zadać pytanie: kto będzie jechał do Czeczewa autkiem, co by mógł zabrać pc? Muzykę można ogarnąć z pendrajwów, playerów i płyt i innych nośników.
Temat imprezy to bal przebierańców. Fajnie byłoby gdyby każdy się przebrał, ale jeśli brak pomysłu/stroju ma być powodem nieprzybycia na bibkę, to rzecz jasna srać na przebranie i wbijać. Sam nie mam jeszcze pomysłu, no ale można się przebrać nawet za gówno, byle było odklepane.
Kolejną sprawą jest opcja przećwiczenia układów. Po kilku kielonkach (taka forma inscenizacji studniówki) wyjdziemy na chwilę i zrobimy próbę przedgeneralną, po czym wracamy do biby. To tylko pomysł, więc możecie mnie zrugać. Zachęcam również do nazwania mnie sprzedajnym chujem. Albo pryszczatym kutasem. Temat rzeka więc proszę się wypowiadać i nie oszczędzać cierpkich jak piołun słów w kierunku autora.

Sram na Was z góry mili państwo

Purpurowy_Kutacz

http://c50.grono.net/29/184/gallery-77551475-500x500.jpg

Offline

 

#2 2010-01-19 20:34:26

zwalazwalinska

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-19
Posty: 2
Punktów :   

Re: Czeczewiada 28.01.10 [Bal Przebierańców]

taaaak !
my z sonią zaklepujemy przebranie za nie powiem co, bo to niespodzianka
;d ;**

Offline

 

#3 2010-01-19 20:41:33

Kinia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-22
Posty: 12
Punktów :   

Re: Czeczewiada 28.01.10 [Bal Przebierańców]

28 wracam dopiero z Poznania, ale jeszcze nie wiem o której... więc o której jest ostatni bus do Czeczewa?

Offline

 

#4 2010-01-20 02:43:14

purpurowy_kutacz

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-22
Posty: 18
Punktów :   

Re: Czeczewiada 28.01.10 [Bal Przebierańców]

To mnie się podoba madam i służę pomocą. Ostatni bus do Czeczewa odchodzi o 22:15. Najlepiej już o 22 na niego czekać, bo ja kiedyś najebany w cztery dupy po wygranym z skisłąWisłą meczu podjechałem na styk i busa już nie było. On stoi już około 22 i można wsiąść, zapłacić i czekać aż odjedzie. A odjedzie jak mu się zachce.

Uwaga! Nikt nie może się przebrać za to co Marta z Sonią, bo mają przejebane zaklepane!

E D I T

Moja Klaso - mamy problem.

Taką parafrazą rozpocznę moje wypociny, które chcąc czy nie chcąc będziecie musieli przeczytać. Takie życie, po prostu dla jednych podłoga jest sufitem. Albo odwrotnie...

Sonia poinformowała mnie, że nie będzie jej 28 I '10 w Grudziądzu. Prawdopodobnie oznacza to, że nie będzie jej i w Czeczewie. A była współorganizatorem. Po wymienieniu z Nią kilku sms-ów, udało mi się ustalić, że wiele osób będzie tego dnia w Poznaniu. Teraz pytanie: Co ja mam zrobić w takiej sytuacji?
Mamy wynajętą salę na czwartek następnego tygodnia. A właściwie ja mam, bo wszystko jest na moje nazwisko. Pobrałem już część pieniędzy od uczestników. Co mam zrobić? Jeśli odwołam, to i tak będę musiał zapłacić 50 zeta za wynajem (rzecz jasna odpada wtedy opłata za zużycie prądu i wody). Jeśli nie odwołam to:

KTO PRZYJDZIE? To jest chyba najważniejsze pytanie. Bo to, że nie będzie Sonii to akurat dobra informacja to strata tylko jednej osoby. Kogo jeszcze nie będzie? Kto na pewno będzie? Pisać miasta! Impreza nie jest klasowa, przekażcie proszę propozycję swoim znajomym. Możemy także zrezygnować z formuły "balu przebierańców". Ja po prostu nie chcę stracić kasy chcę się spotkać ze znajomymi z mojej klasy. Ewentualnie z ich znajomymi. I znajomymi ich znajomych. Weźcie też rodziny i zwierzęta domowe.

Proszę więc dać mi znać, kto chce i kto a pewno będzie. W jakikolwiek sposób:
-rejestrując się na tym forum i odpowiadając na tę wiadomość
-pisząc na e-mail kasztanki1@op.pl
-pisząc wiadomość prywatną na nk.pl
-pisząc na mojej tablicy na facebook.pl
-pisząc na czacie na facebook.pl
-pisząc na nr gg 196777
-dzwoniąc na 600019502
-wysyłając sms-a na 600019502
-wysyłając list albo gołębia pocztowego na Sz.P. Purpurowy_Kutacz, Czeczewo 8, 87-220 Radzyń Chełmiński
-kontaktując się ze mną osobiście w mojej zimowej rezydencji w Czeczewie
-kontaktując się ze mną osobiście w każdym innym miejscu
-w inny sposób, zaskocz mnie!

Proszę potraktować sprawę poważniej niż ja i dać mi znać. Jak najszybciej. Warto przy tym mnie obrazić. W przypadku, gdy mnie nie obrazicie, mogę się na Was obrazić.

Bless Ya i Big Upy dla wszystkich Was!

Offline

 

#5 2010-01-21 18:03:43

dżabłi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-22
Posty: 13
Punktów :   -1 

Re: Czeczewiada 28.01.10 [Bal Przebierańców]

potwierdzam przybycie sześciu osób, tj. Dżabłi, Patulek, Łoraszka, Karolajn, Madzix i Aloszka aa.

Offline

 

#6 2010-01-25 19:30:49

Kinia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-22
Posty: 12
Punktów :   

Re: Czeczewiada 28.01.10 [Bal Przebierańców]

Kini przyjazd pewny na 50%

Offline

 

#7 2010-01-27 14:28:31

purpurowy_kutacz

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-22
Posty: 18
Punktów :   

Re: Czeczewiada 28.01.10 [Bal Przebierańców]

w takim razie JK na 50%

Offline

 

#8 2010-01-29 09:29:01

Kinia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-22
Posty: 12
Punktów :   

Re: Czeczewiada 28.01.10 [Bal Przebierańców]

hahaha, zabawne ;d

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.worldofwrestling.pun.pl www.ruthles.pun.pl www.rusinow.pun.pl www.ronins.pun.pl www.zpsb-ekonomia.pun.pl