Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-12-22 18:34:48

purpurowy_kutacz

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-22
Posty: 18
Punktów :   

Układ

Tutaj będziemy pisać o układzie, jaki mamy zaprezentować na studniówce.

Zacznę od skopiowania nk.pl :

Dżabłi napisała:

właśnie ustaliłyśmy z Klaudią, jak będzie wyglądał nasz taniec. wydaje mi się, że zawarłyśmy wszystko co chcieliście, więc bez protestów.
układ został zrobiony w formie bitwy pomiędzy kobietami, a mężczyznami.
1. Cha-Cha (tutaj prośba do Julii o znalezienie piosenki)
2. Soulja Boy - Crank that (tańczą tylko chłopacy)
3. Madonna - Material girls (tańczą dziewczyny)
4. Bloodhound gang - Discovery Channel (mężczyźni)
5. Beyonce - Crazy in love (kobietki)
6. Grease - You're the one that I want (razeeeem)

w małym skrócie:
Tańczymy w parach czaczę, następuje przejście do 1., dziewczyny wycofują się do tyłu, a chłopacy zaczynają, po tym "gibaniu się na boki", chłopacy odsłaniają nas i my wychodzimy z panią Torbicką na czele. Potem znowu chłopacy, dziewczyny i następnie mężczyźni na jedną stronę, a kobiety na drugą i zaczyna się bitwa i koniec i dziękuję.
i błagam nie narzekajcie. wydaje mi się, że to dobry układ.

http://www.youtube.com/watch?v=BD8T6nex76g
ostatni taniec ma być w takiej formie, tylko tańczą wszyscy i trzeba coś jeszcze do tego dodać.
jak jakieś pytania, to wiecie, a skarg nie przyjmuję ; ))
i Wesołyh Świont i pozdro wariaty hehehe ;*

Soń napisała:
chyba sobie żartujecie, że ja będę sama do Beyonce tańczyć nie jest tu zawarte wszystko, co chcieliśmy, gdyż Joanna K. chciała Wannabe ... hihiih, ja się chyba wypisuję, BEZNADZIEJNY pomysł powaznie, myślałam, że zrobimy wszystko dla wielkiego zartu, a tymczasem robicie z tego kiepski układ rodem Agustina Egurroli to jest studniówka, a nie kolejny odcinek you can dance... koszmarny pomysł z tą bitwą ... dobrze, że ustaliłyście z Klaudią 'nasz' układ. zapytajcie teraz ile dziewczyn z Wami będzie tańczyć
Kuszy, Miuy, Rozi i Soń.

ps. czekamy na dissy, joł
ps2. kto jest choreografem ? Iwona Pawlowicz ?

Miuy napisał:
Tu Miuy.
Ja chcę coś w tym stylu :

http://www.youtube.com/watch?v=inJaK6BU6qM KEEP DE DANZAL FIRE BURNNNNNNNNIN , BURAKI !!!!!

Warucha napisała:
ale jestescie popierdoleni wszyscy zamiast noramlnie sie dogadac to robcie sobie dissy ale son jestes fajna uuu... Daria stara sie cos zrobic a Ty kurde to mozesz isc chyba do sbc tanczyc uklady to bedzie chociaz Ci pasowalo bo narazie nic sie nie podoba a jeszcze nie widzilam z Twojej strony zadnej inicjatywy!
na moje mozna zamienic BEYONCE na spice girls i tyle reszta pasuje. Milosz Twoja propozycja to chyba jakas solowka z asia jedynie hhaha bo nie widze w tym naszej klasy.

Soń napisała:
tu Soń, Warucha, zaproszę sbc , ale wtedy uklad ma być w takiej formie http://www.youtube.com/watch?v=IEbfsFhg8Mc . hehe skarg nie przyjmuję 

Patulek napisał:
nie podoba mi sie pomysł bitwy ; p ja np wolę tańczyc soulja boys i discpovery channel a nie beyonce ale to moje skromne zdanie...jakoś dzisiaj juz podobno ustaliliśmy mniej więcej układ i nie słuyszałam o ponad połowie z napisanych powyżej przez Ciebie jabłonko tytułow piosenek ; d zresztą na moje może byc jak już bardzo chcecie wszytsko to co zaproponowałyście tlyko że ja tańczę z chłopcami ; d haha

Dżabłi napisała:
miało być inaczej. ale pomyślałyśmy, że zrobimy coś innego, czego jeszcze nikt nie miał. no, ale jeśli nie pasuje, to czekamy na nowe propozycje.

Rodzyn w ordynarny sposób napisał:
kurwa, napisałem rozprawkę na miliard słów i nie dodało. Chyba nie pisany jest mój sprzeciw...

Dżabłi napisała:
rozprawka nie jest potrzebna, wystarczy kilka zdań wyjaśniających dokładnie" w czym problem?" 

Miuy napisał:
Hehehehe ach wy warjaaty !
mysle rze morzemy poprostu przy densic do jakiejs nuttki z wabanku no bo co nam szkodzi co nie hhehe jesli niewiemy co hcemy robic nie
pozatym zostana spelnione rzadania pussssy cet dols , bejonse itepe hehe .
aco z tym horeografem hehe
hehee ale jestesmy konwliktowi i nic niezaproponowalismy hehehe
noji pytanie czym ruznia sie meszczyzni od hlopcuw hehe
hahahha Warucha a moge z toba przeciesz no czemu nie hehe byla by beka hehe
zreszta to niemiala byc z Asia tylko z kims innym hihiih i tu cie mam
pozdro dla kumatych i dla Pati !!!

Noji wojna to wojna niema litosci dla falszywych hehehehe
pozdro & łan law hehehe

a czemu nikt niepomyslal ze by spytac partneruw
przeciesz oni tesz tam beda hehehe co nie

Rodzyn zażenował postem:
    Daria Jabłońska napisał(a):
    rozprawka nie jest potrzebna, wystarczy kilka zdań wyjaśniających dokładnie" w czym problem?"

Można, ale już w sumie wyjaśniłem wszystko telefonicznie z Alą. Więcej informacji w wiadomości prywatnej, na gg 196777, tel kom 600019502, dom 566886293, lub pod adresem Czeczewo 8, 87-220 Radzyń Chełmiński gdzie czekam na listy, paczki i gołębie pocztowe. Dziewczyny piszcie!

Kuszy napisała:
Woźnica na prezydenta:* ;d
właśnie, przecież cała klasa miała tańczyć soulja boy... i nie rozumiem dlaczego nie mozemy miec swojego zdania, bo przecież

    Daria Jabłońska napisał(a):
    skarg nie przyjmuję

;]
a co do całego ukladu, to po co robić z siebie tancerzy, którymi nie jesteśmy i nie będzie z tego wielkiego tańca z gwiazdami ? na moje albo zrobić coś , co będzie rzeczywiście powalało na kolana ( a nie mamy w klasie chyba Wade'a Robsona ;] ) , albo jakieś pocieszny pokazik, który będzie tak dobry jak wykonanie ' Kopciuszka' )) bez sensu robić jakieś słitaśne kroki do hm.. 'komercyjnych' piosenek

Miuy napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=GwezleIEY2o

Dżabłi
napisała:

pisząc 'skarg nie przyjmuję' i 'bez protestów proszę' żartowałam. nie zrozumieliśmy się.
kto mówi o słitaśnych krokach? to wszystko zależy od nas co zrobimy do tych piosenek, jakie kroki wymyślimy.

Miuy napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=kUMuI9AsaZI 

hehehee tu jes dobra muzza hehehe no i niekomercha hehe 

Kuszy napisała:
no ale co można wymyśleć do Beyonce...

Miuy napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=i8LUGxCJKF0

hehehe poco wymyslac niemorzemy wszystkiego zerrznac hehe namoje to naj lepiej poprostu odegrac jeden z odcinkuw youcandance hehe ja mogie byc weronika pazura hehehe

hEhehe Wariicha cos taka cicha hehehe pozdro

Dżabłi napisała:
http://www.youtube.com/watch?v=NIeIoLqojpI
tak samo mogłabym się zapytać co można zatańczyć do Spice Girls? (nie pytam, bo wiem, że można wymyślić dobry układ, tak samo jak do Beyonce) ;dd

Miuy napisał:
Morze poprostu zżucimy sie na jakies czirliderki i poroblem zglowy hehehe coo myslicie pozdrooxy 

Soń napisała:
no widzę, że jakiś postęp ;] Woźnica dobrze prawi, o to chodzi! było coś ustalone i to po prostu było najlepsze ... a nie jakieś zaczynanie układu od czaczy, czy walca ( przeproście za to ... ) nie chcę wszczynać wojny, ale do chuja pana, komentarz Waruchy zupełnie nie jest na miejscu :] jeżeli to miał być pocisk, albo co gorsze jakiś zarcik, to SŁABOOOOO...
myślałam, że wolicie wypaść jako klasa z humorem, że potrafimy się zgrać i zrobić coś fajnego, przede wszystkim ŚMIESZNEGO, nie ŻAŁOSNEGO.
a tu widzę niezłe pioseneczki ogarniętę, no no, do Beyonce można się nieźle powyginać :d róbcie co chcecie, ale podchodzicie chyba do tego układy zbyt poważnie z siła 30 ludzi, można zrobić coś FAJNEGOOOO

Dżabłi napisała:
ej koniec. to była tylko propozycja. jak chcecie, to zaczynamy od nowa i ustalamy jeszcze raz. ;d nie kłóćmy się, są święta ; ((( hahah ;d

Offline

 

#2 2009-12-22 19:08:09

dżabłi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-22
Posty: 13
Punktów :   -1 

Re: Układ

i Dżabłi jeszcze napisała:
ej koniec. to była tylko propozycja. jak chcecie, to zaczynamy od nowa i ustalamy jeszcze raz. ;d nie kłóćmy się, są święta ; ((( hahah ;d

Offline

 

#3 2009-12-22 20:16:07

Miuy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-22
Posty: 15
Punktów :   

Re: Układ

Miuy napisał:

Miuy :

dzisiaj 19:08
hehehehe ale pszynajmniej klasa zgrana bo karzy gada ze soba hehehe
jesli ktos chcial nadmuhac sprawe to niech teras kożysta z owocuw hehehe
zamiast sliwek na swienta morze tu se poczytac heheh
pozdro dla hejteruw

dzisiaj 19:11
Nie możemy zrobić 2 układów ;d?

Dżabłi napisał:

dzisiaj 19:19
proponuję, aby każdy wybrał sobie piosenkę i zatańczył soóóóówęęę ;ddd

Soń napisał:

dzisiaj 19:32
hehe wiesz Jabłona, że ja bardzo jestem za soulja boy i bloodhound gang :d ale ta bitwa jest z dupy do dupy :d ale wiadomo, robicie co chcecie, Klaudia stwierdziła, że ma na mnie wyjebane i się zawsze o coś czepiam, więc zostawiam jej wolną rękę :d zróbmy tak, żeby było po jej myśli :d hihi

Dżabłi napisał:

dzisiaj 19:44
ja tam uważam, że pomysł z bitwą nie był zły, ale musimy zrobić coś co się każdemu spodoba. ;dd jesteśmy klasąą, zgrajmy się wreszcie ; (( ;dd
soulja boy i discovery channel będą na pewno, bo chyba każdy to chce, chyba, że nieee? ;ddd

Pati napisał:

[create new writer] dzisiaj 20:06
też Was bawi żółty emenems w nowym gadu-gadu?[/create]

Dżabłi napisał:

dzisiaj 20:11
raczej mooocno wkurwia. ale dobrze zagadałaś ;dd

Offline

 

#4 2009-12-22 20:23:08

purpurowy_kutacz

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-22
Posty: 18
Punktów :   

Re: Układ

Czyli:
-robimy układ od podstaw, to co się podoba większości zostawiamy, to co jest chujowe według większości odrzucamy
-każdy ma prawo podać propozycję do osądu reszty klasy
-o ustaleniach informujemy wszystkich
-opcja z dwoma układami odpada, bo musimy dobrze wyjść 'jako klasa'
-musimy skończyć przed końcem przerwy świątecznej i na spokojnie przećwiczyć do studniówki

wszystko ok?

Offline

 

#5 2009-12-22 20:23:24

Miuy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-22
Posty: 15
Punktów :   

Re: Układ

Offline

 

#6 2009-12-22 21:21:39

alicja

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-22
Posty: 2
Punktów :   

Re: Układ

Jestem zażenowana niektorymi komentarzami . Jesli glosujemy , to ja jestem za tym co wymyslily Daria z Klaudia bez zmian , dziekuje.

Offline

 

#7 2009-12-22 22:01:20

dżabłi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-22
Posty: 13
Punktów :   -1 

Re: Układ

ale skoro kilku osobom się nie podoba, to zmieniamy ;d
my dałyśmy z Klaudią propozyycje, to czekamy na Wasze ;ddd

Offline

 

#8 2009-12-22 22:12:54

Kinia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-22
Posty: 12
Punktów :   

Re: Układ

Za dużo do czytania wszystkiego, w sumie przeczytałam pare pierwszych postów i nie nie nie, nie zgadzam się! absolutnie! Soulja Boy był pomysłem połowy klasy, zarówno dziewcząt, jak i chłopców, więc nie widzę powodów, by dziewczyny od tego odsuwać! Tak jak od Bloodhound gang.

Swoją drogą wspaniałe jest to, że podałyśmy Wam koedukacyjny układ na tacy i dopiero wtedy ktoś się zainteresował i zaczął mącić. Trzeba było myśleć od początku, a nie krytykować. Teraz nie byłoby tego całego zamieszania Amen.

Offline

 

#9 2009-12-22 23:01:42

dżabłi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-22
Posty: 13
Punktów :   -1 

Re: Układ

amen amen amen. niedługo spotykamy się u Kini i ustalamy razeeem. ;*

Offline

 

#10 2009-12-22 23:18:47

purpurowy_kutacz

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-22
Posty: 18
Punktów :   

Re: Układ

Supermen - ok
Bad Tacz - ok
i to było ustalone. Reszta z kosmosu, ustalona przy zielonym stoliku i podana na tacy do wiadomości. Teraz u Kini znów zbierze się klika kilka dziewcząt i ustalą co tańczy cała klasa. Ludzie, rozmawiajmy...

Offline

 

#11 2009-12-22 23:30:42

dżabłi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-22
Posty: 13
Punktów :   -1 

Re: Układ

rozmawiajmy... jak skoro wypowiada się tutaj 5 osób?

Offline

 

#12 2009-12-23 01:49:52

Kinia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-22
Posty: 12
Punktów :   

Re: Układ

W pierwotnej wersji nie padło hasło: Soulja Boy i Bad Touch i koniec, ale pierwotna wersja brzmiała: zaczynamy walcem, dalej Soulja Boy, Bad Tacz i kończymy Thrillerem. I dalej zaczęły się jaja....

Offline

 

#13 2009-12-23 10:20:20

Miuy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-22
Posty: 15
Punktów :   

Re: Układ

Pati napisał:

wczoraj 20:12
używanie wulgaryzmów na tym forum nie jest wskazane ; *

Dżabłi napisał:

wczoraj 22:05
okej. weź jeszcze Waruchowej powiedz ;ddd 

wczoraj 22:44
dzięki Pati ;// nakablowałaś na mnie i dostałam ostrzeżenie od Pana Gąbki, że publikuje nieodpowiednie treści ; /// powaaażka ;dd

Martu/a/e/o/xyz? napisał:

wczoraj 22:49
zróbmy improwizację bitwy, ustaniemy na środku w kółku i każdy wypychany na środek będzie się wyginał.  wczoraj 22:49
żartowałam!

purpurowy_kutacz napisał:

,
wczoraj 23:27
, BO
    marta zwalińska napisał(a):
    żartowałam!

5/5!

Miuy napisał:

Miuy
dzisiaj 09:51
hehehe kozak rzart no kozak
http://www.youtube.com/watch?v=u3lGKBSA … re=related

Ostatnio edytowany przez Miuy (2009-12-23 10:48:28)

Offline

 

#14 2009-12-23 13:03:50

dżabłi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-22
Posty: 13
Punktów :   -1 

Re: Układ

miał być walc. klasa zdecydowała, że jest czacza.
miał być thriller, ktoś powiedział, że to już było i lepiej nie powtarzać.

Offline

 

#15 2009-12-23 15:33:03

K.

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-23
Posty: 7
Punktów :   

Re: Układ

równie dobrze, mogłybyśmy sie wykłócać o to, że my z dziewczynami o żadnym 'pierwotnym ukladzie' też nic nie wiedziałyśmy, nikt nawet nie zapytał nas o zdanie, tylko było 'no jest układ jest, ale można coś dodać jeśli ktoś chce' , więc z julią zastanawiałyśmy się jak można to urozmaicić, bo bynajmniej moim zdaniem, jeśli byłyby te dwie piosenki plus jakaś trzecia byłoby nudno..zważywszy na to, że jest ogromny popyt na jacksona teraz, to nawet inne klasy mogą to wykorzystać, a chyba nie byłoby fajnie jakby 3 inne klasy, tez mialy ten sam motyw w układzie. dlatego żeby nie było takich sytuacji, połączyłyśmy z Jabłoną pare różnych rzeczy, które jako tako stworzyły nam spójna wizję układu i dałyśmy do osądu klasie, dlatego zostało to umieszczone na forum żeby każdy mógł się wypowiedzieć i żeby nie było jak dotychczas, że coś jest ,a nie wszyscy o tym wiedzą.  nikt się nie zabierał więc dałyśmy p r o p o z y c j ę. ale co niektórzy widać mają problem ze zrozumieniem tego słowa.   
ps. Sonia, dobrze, że nie mam archiwum, bo mogłabym Twoje piękne słowa poprzytaczać, nic bez powodu sie nie bierze, można napisać normalnie jak do normalnych ludzi ,a nie krytykowac tyylko bez żadnych pomysłów. okej, nie podoba Ci się masz prawo swoje zdanie wyrazić , ale jeśli się nie podoba, to zaproponuj swój pomysł, bo nie wiem co kryje się pod Twoim FAJNE.
wydaje mi sie, że to proste i logiczne, ale widać nie dla wszystkich. jesli każdy miałby swoje propozycje piosenek umieszczać, to jak jabłona mówi, każdy niech sobie wybierze piosenke i solówę. wtedy może będziecie usatysfakcjonowani.
Dziękuję, już się nie wtrącam, bo będzie, że się rządzę ..
wiadome było, że tak będzie, że jeśli ktoś coś zaproponuje to odrazu, że wielki przywódca stada.
pozatym mówiłyśmy też zainteresowanym, że dziewczyny które bardzo chcą tanczyć soulja boy i tą drugą to mogą tanczyc z chlopakami, co za problem. tylko trzeba wyjść z jakąś inicjatywą. dobrze może, że umieściłyśmy to na forum, bo chociaż wkoncu więcej osób się zainteresowało.
i wydaje mi się również, że nie było wcześniej powiedziane, że jest taki i taki układ na 100 % , nie zaczęliśmy żadnych prób itd. więc nie iwem co tu za wielkie oburzenie, że było tak tak i tak. gdyby wszystko było ustalone to nie byłoby sytuacji takich jak teraz i ćwiczylibyśmy już dłuższy czas, a sprawa byłaby ogłoszona na polskim.  w zeszły piątek jak julia mówiła o układzie to jakoś nikt się wielce nie oburzył z tej częsci klasy która była, a była ponad połowa.

Ostatnio edytowany przez K. (2009-12-23 15:35:21)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zpsb-ekonomia.pun.pl www.ruthles.pun.pl www.bitwaonline.pun.pl www.worldofwrestling.pun.pl www.rusinow.pun.pl